Oferta Ecotex Polska

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie domy budowane w technologii tradycyjnej z najlepszej jakości materiałów takich jak: Ceramika poryzowana, dachówka betonowa, tynki akrylowe, drzwi antywłamaniowe Gerda, stolarka okienna plastikowa, tynki cementowo-wapienne.

Oferujemy domy w różnych etapach wykończenia. Od stanu surowego do deweloperskiego. Obecnie w ofercie domy z podpiwniczeniem jak również bez.

Domy w stanie surowym mają wykonane dachy o konstrukcji drewnianej z pokryciem dachówki betonowej, stolarka okienna plastikowa, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe Gerda, drzwi garażowe Hormann, elewacja zewnętrzna z tynku akrylowego. Domy w stanie deweloperskim mają dodatkowo wykonane instalację elektryczną, TV, alarmową, instalację centralnego ogrzewania oraz wodną i kanalizacyjną, tynki wewnętrzne cementowo – wapienne, wylewki betonowe.

Domy posiadają dwie kondygnacje w tym pełne piętro bez skosów. Na parterze kuchnia o powierzchni 13,4m2, jadalnia o powierzchni 9,3 m2, salon z kominkiem o powierzchni 30,6 m2, WC, pomieszczenie gospodarcze, garaż na 1 samochód w bryle budynku. Na piętrze 3 sypialnie o powierzchniach 25,8 m2, 13,4 m3 i 10,9 m2,ponadto 2 łazienki o powierzchni 5,0 m2 każda.

Na wysokości pierwszej kondygnacji, nad garażem przewidziano możliwość założenia tarasu zielonego o powierzchni 24 m2.

Domy z podpiwniczeniem posiadają dodatkowo w podziemnej kondygnacji 4 pomieszczenia gospodarcze z czego jedno o powierzchni ponad 30 m2 z możliwością urządzenia np. sali rekreacyjnej, drugie o powierzchni ponad 20 m2 i dwa mniejsze. Łączna powierzchnia piwnicy to 67,4 m2

Osiedle położone w urokliwym miejscu pod lasem, w otoczeniu nowych domów. Łatwy dojazd do Centrum. Każdy dom posiada działkę o powierzchni 500 m2. Działki w momencie sprzedaży będą uporządkowane po pracach budowlanych. Każda będzie miała wykonane ścieżki i podjazdy z kostki betonowej.

Media: prąd, gaz, szczelne szambo, woda z własnej studni.

Ceny:

  1. Domy bez podpiwniczenia w stanie deweloperskim – 630 000,- PLN

  2. Domy z podpiwniczeniem w stanie deweloperskim – 690 000,- PLN

Kontakt: 22 613 01 71 lub 692 52 23 96